Ojciec przebiera córkę za zadane historyczne postacie! Wszystko w jednym fantastycznym celu

Jeśli jesteś rodzicem, pewnie wielokrotnie Twoje dziecko zadawało Ci trudne pytania, na które nie wiedziałeś jak odpowiedzieć?

Ciekawość to cecha charakterystyczna dzieci. Chcą dużo wiedzieć, jednak są jeszcze za małe, aby zrozumieć pewne rzeczy. Czasem trzeba przedstawić im jakiś namacalny przykład, aby coś pojęły. Dobrym sposobem jest również wniknięcie w ich świat i zobrazowanie czegoś w sposób prosty, ciekawy, kolorowy i niezwykle interesujący.

Jak uczynić lekcję historii bardziej interesującą dla 5-letniej dziewczynki? Fotograf Marc Bushelle wpadł na genialny pomysł, aby zachęcić córeczkę do zapoznania się z dawnymi czasami i poznania niesamowitych ludzi, którzy zrobili wiele dla świata. Nauka stała się ekscytująca, ciekawa i kreatywna. Pewnie się zastanawiacie jak to możliwe? Otóż Marc postanowił przebrać swoją pociechą za znane postacie i zrobić jej serię przepięknych zdjęć.

W projekcie brała udział również jego żona Janine, która uważnie czuwała nad przedsięwzięciem. Państwo Bushelle dodają, że projekt ma również drugi cel. Powstał głównie po to, żeby nauczyć Lily historii, ale również po to, żeby zbudować w dziecku poczucie własnej wartości. Za pomocą kreatywnych fotografii podobno ma się to udać.

Tak małym dzieciom trudno wyjaśnić skomplikowane rzeczy. Myślę, że przekształcenie lekcji historii w grę z przebierankami to dobry sposób, aby podejść do tematu – mówi zadowolony ojciec.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply