Chłopiec wyśmiewany przez rówieśników dostał od ojca pewien prezent. Gdy otworzył pudełko, przeżył ogromne rozczarowanie

Bycie ojcem to coś więcej niż zapewnienie dzieciom podstawowych potrzeb finansowych. Potomka trzeba wychować na dobrego człowieka, być dla niego autorytetem i pomagać mu trudnych chwilach. Kochający ojcowie chcą dla dzieci jak najlepiej. Często pomagają rozwijać ich pasję, spełniając tym samym najskrytsze marzenia maluchów.

Czasem nie rozumiemy zachowania rodziców i wydaje się nam, że postępują niewłaściwie. Później okazuje się, że nie mieliśmy racji, a pewne rzeczy robili wyłącznie z miłości.

0


Bohater tego filmiku to mały chłopiec, który jest zafascynowany tańcem flamenco, niestety z nieznanych powodów nie może realizować swoich pasji.

Ojciec, aby chronić go przed łobuzami, którzy mu dokuczają, zapisuje go na sztuki walki. Pewnego razu przychodzi do jego pokoju z prezentem. Podekscytowany dzieciak otwiera pudełko i widzi kimono. Jest rozczarowany, bo to nie to, czego się spodziewał.

1


Nie chce zawieść taty i zaczyna uczęszczać na zajęcia. Początki są bardzo trudne i chłopiec kompletnie sobie nie radzi. Z czasem jednak nabiera wprawy i zdobywa nawet trofeum w zawodach.

Dalsza część wpisu znajduje się na drugiej stronie! 

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : American Family Insurance

Reply