6 oznak, które pokazują, że twój organizm sam ostrzega cię przed nadchodzącym atakiem serca. Nie bagatelizuj ich, bo możesz mieć poważne problemy!

Organizm człowieka to bardzo złożona maszyna, która daje znać, że coś się w niej psuje, jeśli zwrócisz uwagę na znaki, jakie ci daje, możesz uniknąć poważnego zagrożenia zdrowia.

Serce jest bardzo ważnym organem, bez jego prawidłowego działania, cały organizm podupada na zdrowiu i nie może działać prawidłowo. Niestety zawały serca zaczynają dotykać osób w coraz młodszym wieku. Serce obciążone stresem, niewłaściwie odżywianie i brak sportu sprawia, że zawał to nie jest mrzonka. Nasz organizm daje znać, że dzieje się coś złego, jednak często nie zwracamy na to uwagi.

 

A to ogromny błąd. Zwłaszcza jeśli sam wiesz, że nie odżywiasz się najlepiej i nie pamiętasz, kiedy podejmowałeś jakiś wysiłek fizyczny. Najważniejsze jest, by dbać o siebie i zdrowo żyć. To i nie jest takie trudne, nie trzeba wiele wyrzeczeń, by zadbać o siebie. Dlatego zwróć uwagę, gdy twój organizm daje ci sygnały, że nie jest najlepiej. A dzięki temu uchronisz się przed zawałem, który może doprowadzić nawet do twojej śmierci.

Na kolejnych stronach poznasz oznaki zbliżającego się zawału.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : healtheternally.com

Reply