Matka przed rozpoczęciem roku szkolnego dała gimnazjalistce potężną lekcję, używając tylko pasty do zębów. Inspirujące…

Mama z Cleveland w Tennessee — Amy Beth Gardner przed pierwszym dniem w szkole dała swojej córce Breonnie ważną życiową lekcję, którą miejmy nadzieję, zapamięta do końca życia. Przed wysłaniem dziecka do gimnazjum, zachowała się tak jak większość rodziców. Kupiła uczennicy niezbędne przybory, mundurek i nowy plecak. Breonna miała wszystko, czego potrzebowała.

W nocy przed rozpoczęciem roku szkolnego Amy chciała się upewnić czy jej córka jest faktycznie gotowa, by dołączyć do gimnazjalnej społeczności. Podała jej tubkę pasty do zębów i kazała wycisnąć ją na talerz. Gdy to zrobiła, powiedziała jej, aby wszystko zebrała i włożyła do środka.

toothpaste-lesson


Dziewczynka zaczęła wykrzykiwać, że nie jest tego w stanie zrobić i że pasta nie będzie już taka jak wcześniej. Amy nie przejmowała się jej słowami i spokojnie czekała, aż upora się z zadaniem. Później powiedziała:

Zapamiętaj ten talerz z pastą do końca swojego życia. Gdy przekroczysz próg szkoły, zobaczysz, ile znaczą wypowiedziane przez ciebie słowa. Będziesz mieć możliwość korzystania z nich, aby ranić, poniżać, oczerniać i gnoić innych.

toothpaste-lesson1


Przejdź na druga stronę, by poznać zakończenie.

toothpaste-lesson4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredomtherapy.com

Reply