Sekret znanego aktora, który ujawniono dopiero po jego śmierci. Dlaczego chciał to ukryć?

Żołnierz Kyle Upham wybrał się wraz ze swoją narzeczoną Kristen do sklepu jubilerskiego w Santa Barbara. Było to w 2004 roku. Mężczyzna chciał kupić wybrance pierścionek zaręczynowy z brylantem, zanim wyjedzie na kolejną misję do Iraku.

Szybko zdali sobie sprawę, że w lokalu znajduje się również gwiazdor z Szybkich i wściekłych, Paul Walker. Nawiązała się między nimi krótka rozmowa. Kyle powiedział mu, że właśnie wrócił z misji wojskowej. Podobno aktor bardzo się tym przejął.


paul-walker3


Ostatecznie para z Victorville wyszła od jubilera bez pierścionka. Nie mogli sobie pozwolić na tak wielki wydatek (błyskotka kosztowała 9 tysięcy dolarów). Kilka minut później sprzedawczyni wybiegła ze sklepu z małą torebką, w której znajdował się przepiękny pierścionek. Zaśmiała się i nie powiedziała wprost, że to Paul Walker go kupił.

Zakochani, którzy zostali obdarowani niezwykłym prezentem.

paul-walker


Para długo nie miała pewności, aż do momentu jego tragicznej śmierci w 2013 roku. Wówczas ekspedientka Irene King opowiedziała o tym wydarzeniu, aby ludzie poznali prawdziwy charakter aktora.

Przejdź na drugą stronę, by czytać dalej. 

Ekspedientka Irene King. Dopiero po roku ujawniła tajemnicę Paula Walkera.

paul-walker6

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply