Nie wiesz skąd wziąć pieniądze na operację plastyczną? Ta kobieta ci w tym pomoże! Przekonaj się jak

W dzisiejszym świecie operacje plastyczne stały się dość popularne. Kiedyś mogli pozwolić sobie na nie tylko nieliczni, dziś są dostępne niemal dla każdego.

Wystarczy mieć tylko pieniądze, aby w odpowiedni sposób wymodelować swoje ciało i wyeliminować mankamenty. Oczywiście ingerencję chirurgiczne nie są tanie i czasami trzeba odkładać pieniądze latami, aby zafundować sobie powiększenie piersi czy korektę nosa.

Operacje plastyczne i medycyna estetyczna stały się popularne za sprawą gwiazd i celebrytów. Niektórzy otwarcie przyznają się, że skorzystali z pomocy chirurga, inni zaprzeczają, a zmiany na twarzy czy sylwetce tłumaczą „dietą zmieniającą rysy twarzy”, czy długimi treningami na siłowni. Idealne ciała znanych osób skłaniają zwykłych ludzi do eksperymentów z chirurgią plastyczną. Najbardziej podatne są na to kobiety, które zaczynają marzyć o większych biustach, okrąglejszych pośladkach czy pełniejszych ustach.

Tylko skąd wziąć na to wszystko pieniądze? Naprzeciw wychodzi niejaka Allegra Cole, założycielka strony boobjobs4moms.com. Poprzez tę stronę www można pomóc kobietom w uzyskaniu wymarzonych implantów, wpłacając na ten cel pieniądze. Darowiznę może przekazać każdy, więc jeśli chcesz zmienić świat i wygląd kobiet na ulicy, nie wahaj się ani chwili! Co otrzymasz w zamian? Nic! Będziesz mieć jedynie satysfakcję, że pomogłeś/pomogłaś komuś spełnić jego marzenie o kształtnym biuście.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply