Sposób jedzenia pizzy określa osobowość człowieka. Sprawdź, co twoja metoda konsumpcji zdradza o Tobie

Nawet mały gest może być cennym źródłem wiedzy o człowieku.

Ludzie nic nie robią przypadkiem. Każdy gest jaki wykonują, jest wypadkową ich usposobienia, życiowych doświadczeń i umiejętności nabytych przez lata. Warto więc bacznie przyglądać się gestiom wykonywanym przez poszczególne osoby, bo można z nich wyczytać wiele interesujących informacji.

Najwięcej o człowieku mówią czynności, które wiążą się z jego naturalnymi potrzebami, np. jedzeniem. Szczególny charakter takich zachowań wynika z tego, że wykonujemy je szybko i instynktownie, bez większego zastanowienia.

Badaniem ludzkich zachowań zajmują się behawioryści, między innymi Patti Wood, ekspertka od języka ciała na Uniwersytecie Emory w Atlancie (Georgia, USA). Badaczka wyróżniła cztery główne typy osobowości człowieka i starała się je określić na podstawie sposobu wykonywania określonej czynności.

Dominujący kierownik, wymuszający lider, uległy kibic czy ostrożny redaktor? Jeśli chcesz wiedzieć, jakim typem człowieka jesteś, koniecznie zastanów się, w jaki sposób najczęściej jesz pizze, a potem sprawdź opis twojego sposobu zajadania się włoskim smakołykiem.

Sposoby jedzenia pizzy i opisy typów osobowości już na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : incrivel.club, munchies.vice.com

Reply