6 mocnych powodów, dla których MUSISZ pozbyć się negatywnych ludzi! Poczujesz wielką ulgę

Długie przebywanie z negatywnymi i toksycznymi ludźmi źle działa na człowieka. Zostało to potwierdzone naukowo!

Ci ludzie to wampiry energetyczne, wysysające szczęście, spokój ducha, dobry nastrój i cały twój potencjał. Wielu z nas ma toksycznych przyjaciół, znajomych, współpracowników, a nawet małżonków. Okradają nas ze wszystkich dobrych rzeczy, na które zasługujemy, dlatego pora z tym skończyć i na dobre odsunąć ich od siebie. Oto 6 mocnych powodów, dla których koniecznie powinieneś to zrobić! 

1. Dołują cię, nawet gdy czujesz się dobrze

Kiedy spędzasz czas z pozytywnymi ludźmi, czujesz, że poziom twojej energii rośnie. Bardzo dobrze się z nimi rozmawia i świetnie się czujesz w ich towarzystwie. Z negatywnymi ludźmi jest odwrotnie. Sprawiają, że czujesz się wyczerpany w mgnieniu oka, ponieważ wszystko, co mają ci do przekazania to dramat i nieszczęście. Mają ogromny talent do wysysania z ciebie energii.

2. Wpływają na twoje podejście do życia

Kiedy będziesz chciał coś osiągnąć, skutecznie cię zniechęcą lub odwiodą od tego. Lubią sprowadzać do swojego poziomu ludzi wokół. Nie wiedzą co to wspieranie i kibicowanie komuś na drodze do osiągnięcia sukcesu. Długie przebywanie z nimi sprawia, że zaczynasz myśleć tak jak oni. Nie daj się przeciągnąć na ciemną stronę. Możesz robić wszystko na co, masz ochotę!

3. Sprawiają, że czujesz się winny

Ciągle przypominają ci twoje błędy i porażki. Czasem przywoływanie przeszłości może być bardzo bolesne i nawet jeśli ty nie lubisz z w niej grzebać, oni zrobią to za ciebie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply