15 ilustracji, które pokazują największe bolączki współczesnego świata. Niestety tym smutnym obrazom nie da się zaprzeczyć

Ludzie zaślepieni pogonią za szczęściem, zapominają, co tak naprawdę sprawia im radość.

Świat jeszcze nigdy nie żył w takim tempie. Codzienność zdaje się być jedną wielką gonitwą za pieniędzmi, wyższymi stanowiskami, uznaniem społecznym i sławą. Niestety nic nie zapowiada tego, by ludzkość się opamiętała i zwolniła tempo życia, zwracając się ku rozwojowi duchowemu.

W ambicji i dążeniu do wygody nie ma nic złego, ale trzeba umieć zachować odpowiednie proporcje i nie przekładać własnych zachcianek nad dobro innych ludzi i nad wartości moralne. Niestety ludziom brakuje świadomości, że ich zachowanie destrukcyjnie wpływa nie tylko na ich życie, ale również na losy przyszłych pokoleń.

Tomer Hanuka i Asaf Hanuka to bracia bliźniacy z Izraela, którzy od wielu lat zajmują się tworzeniem ilustracji i komiksów. Wśród ich prac można odnaleźć niezwykłe grafiki, które bardzo celnie pokazują, jakie problemy trawią nasz zabiegany świat. Dzięki tym obrazom można na chwilę zatrzymać się, zastanowić i coś zmienić w swoim życiu.

Odwiedźcie kolejne strony artykułu i przekonajcie się sami, jak trafnie widzą nasz świat izraelscy bracia. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me, wikipedia.org

Reply