Przyłóż do tego punktu kostkę lodu, a zobaczysz, co się stanie z twoim ciałem. Nie uwierzysz, jak nie spróbujesz!

Wiedziałeś, że w ciele każdego człowieka znajduje się tajemniczy punkt, którego regularna stymulacja daje ogromne korzyści zdrowotne? Został odkryty przez osoby badające tajniki chińskiej medycyny.

Nazywa się Feng Fu (schronienie od wiatru) i znajduje się w miejscu łączenia czaszki z karkiem. Zdaniem praktyków regularne masowanie kostką lodu przynosi wspaniałe efekty, m.in. poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego, łagodzi bóle głowy i napięcie przedmiesiączkowe.

boredomtherapy.com

1


Co trzeba zrobić?

Weź kostkę lodu i przyłóż ją w miejscu wskazanym na zdjęciu. Najlepiej leżeć na brzuchu. Jeśli nie masz możliwości położenia się, owiń lód bandażem tak, aby się nie wyślizgnął. Utrzymuj go przez 20-30 minut. Na początku poczujesz chłód i mrowienia, później odczujesz ciepło i odprężenie.

Czynność należy powtarzać co 2-3 dni. Przerwy w kuracji są bardzo ważne, nie należy przykładać kostki codziennie! W dniach stymulacji Feng-Fu należy również pamiętać, aby robić to rano na czczo i wieczorem przed snem. Wtedy metoda będzie najbardziej skuteczna.

boredomtherapy.com

2

boredomtherapy.com

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : portal.abczdrowie.pl

Reply