Matka zmarłej dziewczyny jednym komentarzem wyrządziła wiele krzywdy byłemu chłopakowi córki

Śmierć dziecka załamuje, człowiek nagle pozbawiony szczęścia, jakie daje potomstwo, czuje się oszukany przez los.

Żałoba i czas radzenia sobie z bólem po stracie wprowadza ludzi w odrętwienie, żałość i poczucie, że wszytko, co mieli najlepszego już odeszło. Ludzie fazy żałoby przechodzą w różny sposób, szukają oparcia w wierze lub całkowicie ja tracą. Zmieniają całkowicie życie lub pogrążają się w marazmie i melancholii. Ciężko bez niczyjej pomocy pogodzić się ze stratą.

Dla rodziców naturalną koleją życia jest, że kiedyś o ich pochówek zadbają ich dzieci. Jednak nigdy nie chcą się pogodzić z myślą, że to oni muszą stać nad trumną własnego dziecka. Strata dziecka, niezależnie od jego wieku jest wielka. Zwłaszcza gdy ma się jedno dziecko, które było wszystkim dla swoich rodziców. Potrafi runąć świat.

Vanessa Nicolson była szczęśliwą matką dwóch nastolatek – Rosy i Ellie. Niestety, starsza Rosa cierpiała od urodzenia na padaczkę, a to stało się przyczyną jej wypadku. Kiedy surfowała dostała ataku i utonęła. Jej matka nie mogła się z tym pogodzić. Przez pół roku żyła w zawieszeniu pogrążona w żalu. W okolicy świąt ból straty był tak wielki, że kobieta wzięła laptopa córki i zaczęła przeglądać jej Facebooka. To, co zobaczyła, sprawiło jej wielki ból.

O tym, co zrobiła Vanessa, przeczytasz na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mirror.co.uk

Reply