Policjant wyciąga mężczyznę z samochodu i każe mu paść na kolana. Później wciska mu w dłoń rzecz, która zszokowała kobietę stojącą obok!

W Stanach Zjednoczonych policja cieszy się coraz to mniejszym zaufaniem. Zarzuca się jej, że nadmiernie wykorzystuje swoje uprawnienia i stosuje ostrzejsze środki przymusu wobec czarnoskórych osób. Ludzie w ramach protestów zaczynają wychodzić na ulicę, jednak czy to coś da? Tego zapewne dowiemy się w najbliższych latach.

Para z USA, która podróżowała wypasionym samochodem, została zatrzymana przez stróża prawa. Miała to być rutynowa kontrola, jednak szybko okazało się, że policjantowi chodziło o coś całkiem innego.

75929


Najpierw nakazał kierowcy, aby wyszedł z auta, a później o to samo poprosił jego dziewczynę. Kobieta była wyraźnie zaniepokojona całą sytuacją. Chwilę później funkcjonariusz przeszukał młodzieńca i rozkazał mu uklęknąć. Gdy chłopak wykonał to, o co go poprosił, wcisnął w jego dłoń pierścionek zaręczynowy. Dalszego rozwoju wydarzeń, łatwo się już domyśleć. Młody człowiek się oświadczył, a jego wybranka powiedziała „TAK”!

Jak widać, istnieje wiele oryginalnych sposobów, aby poprosić tą jedyną o rękę. Wystarczy tylko ruszyć głową i  wszystko dobrze zorganizować.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : casie mcgill

Reply