Rodzice sprawdzali czy ich syn spokojnie śpi. Zobaczcie, jakie nietypowe zachowanie dziecka udało im się nagrać

Dzieci ogólnie uważa się za słodkie i urocze, miedzy innymi dlatego, że są jeszcze nieporadne i niepewne w tym, co robią. Nawet zwykłe gesty, takie jak ziewanie, wykonywane przez niemowlaka nabierają uroku. Jeśli lubicie małe dzieci, to pokochacie  Tylera, chłopca śpiącego w bardzo słodki i zabawny sposób.

Gabriel i jego żona są młodymi rodzicami, sprawującymi opiekę nad pierwszym dzieckiem Tyler’em. Nic więc dziwnego, że para stresuje się i co chwilę sprawdza, czy u ich ukochanego synka wszystko jest w porządku. Kiedy pewnego wieczoru po raz kolejny weszli do pokoju pociechy, zaobserwowali u niego dziwne zachowanie, które bardzo ich rozbawiło.


sen-pas


Tyler podczas snu podnosi jedną rączkę do góry, w czym nie ma nic szczególnego, bo ludzie, a zwłaszcza dzieci, potrafią spać w dość niekonwencjonalnych ułożeniach. Zabawa zaczyna się dopiero wtedy, gdy ojciec próbuje opuścić dziecku rączkę, by je swobodnie przykryć. Nieświadome zachowanie chłopca jest urocze i zabawne, a także pokazuje, że wytrwałością można się charakteryzować już od pierwszych tygodni życia.

Rączka w górę, rączka w dół, rączka w górę…

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : virealno.com

Reply