Radość kibica potrafi nie znać granic, ale temu chłopakowi kompletnie puszczają hamulce po wygranej jego ukochanej drużyny

Rozgrywki sportowe budzą w ludziach ogromne, a czasem i nieadekwatne do całej sytuacji emocje. Radość z wygranej potrafi odebrać człowiekowi zdrowy rozsądek, a przegrana sprawić, że przez kolejne dni, a nawet tygodnie świat będzie pozbawiony sensu.

Fanatycznych kibiców można spotkać w każdej dyscyplinie, również w sporcie uniwersyteckim, który jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych i tak jak profesjonalne rozgrywki, przyciąga na trybuny i przed telewizory tłumy fanów. Czasem ich radość potrafi sięgnąć zenitu, tak jak w przypadku pewnego studenta ze stanu Georgia.


super-fan-mini-p


Uczelnia stanowa z Georgii wystawia swoich reprezentantów w wielu rozgrywkach między uniwersyteckich, m.in. w futbolu amerykańskim. Chłopcy Georgia Bulldogs stoczyli niedawno bardzo pasjonujący mecz z studentami z Missouri. Najbardziej emocjonującym momentem spotkania było przyziemienie Isaiaha McKenzie, które dało drużynie zwycięstwo. Wygrana ucieszyła wszystkich, a szczególnie pewnego chłopaka, którego spontaniczną i szaloną reakcję uwieczniono na video.

Nawet sport uniwersytecki potrafi sprawić, że kibic oszaleje z radości

super-fan-mini-1


Radość młodego Amerykanina miała w sobie coś z amoku, ponieważ  chłopak zdawał się nie kontrolować tego, co robi. Kiedy rozbija szybę głową ma się wrażenie, że zaraz otrzeźwieje, ale nic z tego, jego szał trwa dalej. Trzeba przyznać, że to kibić z krwi i kości, który radując się z wygranej ukochanej drużyny, nawet nie zauważa, że robi sobie krzywdę.

Czy znacie kogoś, kto tak żywiołowo reaguje to sportowe wydarzenia?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply