Liczy się tylko pierwsza myśl: odpowiedz, co widzisz, a dowiesz się czegoś nowego sobie

Podświadome wybory mówią o nas więcej, niż sami chcielibyśmy zdradzić.

Wybory, jakich dokonujemy w życiu i sposób, w jaki to robimy, jest sumą naszych przyzwyczajeń, ale też wpływu podświadomości. Rodzimy się wszyscy tak samo nieświadomi tego, co nas otacza, a z czasem wpływy – to, co wpajają nam rodzice, czego sami się boją, jak reagują, przechodzi na nas. Nie zawsze wiemy skąd u nas pewne zachowania, ale czasami wystarczy spojrzeć na rodziców, by wiedzieć wszystko.

Testy polegające na sprawdzaniu, co się widzi w złudzeniach optycznych, są bardzo popularne. Internauci lubią zerknąć na dany obrazek i czasem dla wiedzy, czasem dla żartu poznać znaczenie swojego wyboru. Ważne jest, by odczytywać znaczenie tego, co jest widoczne na pierwszy rzut oka, bo z czasem zobaczy się i inne obrazy. Oczywiście tego typu testy należy traktować jako zabawę, podpowiedź nie zaś diagnozę.

Mamy dla was 4 obrazki, na których widać dwie opcje. Twoim zadaniem jest spojrzenie na obrazek i szybka odpowiedź na pytanie, co widzisz. Na kolejnych stronach poznasz rozwiązanie zagadek. Możesz, jeśli masz coś do pisania zapisać własne odpowiedzi, by potem nie sugerować się możliwymi opcjami. Zatem spójrz i powiedz, co widzisz:

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply