Na miesiąc przed ślubem zgodzili się na nietypowy test. Zobacz jego rezultaty!

Travis i Kristie niedługo będą małżeństwem. Są z tego powodu bardzo szczęśliwi i mają pewność, że chcą razem spędzić życie. Dzięki charakteryzacji mogli zobaczyć, jak będą prawdopodobnie wyglądać, kiedy będą mieć 50., 75. i 90. lat. Ich reakcje są bardzo emocjonalne i urocze.

Z pewnością łatwo jest kochać młodą i piękną osobę, ale co gdy zacznie się starzeć i uroda zacznie przemijać? Co stanie się, gdy twarz ukochanej pokryją zmarszczki, a siwe brwi ukochanego będą długie i krzaczaste?

para

 Pierwsza charakteryzacja sprawiła, że para wygląda na 50. latków. Travis stwierdził, że Kriestie wygląda pięknie, a sam musi zacząć używać kremu z filtrem. Zapytano ich, jak sobie wyobrażają swoje życie w tym czasie. Odpowiedzieli, że typowo, będą mieć nastoletnie dzieci, psa i auto.

para 2Gdy charakteryzatorzy postarzyli ich o kolejne lata, zaczęli zauważać, że w tym wieku nie wygląda się dobrze, ale humor nadal im dopisywał. Wzruszyli się, gdy zaczęli myśleć o tym, ile może się do tego czasu zdarzyć, co najważniejsze dla nich, że będą razem, będą się wspierać i dbać o siebie i swoje dzieci i wnuki.

para 3

]

Kiedy ich twarze zostały ucharakteryzowane na wygląd 90-latków, młoda para bardzo się wzruszyła. Jednak najbardziej poruszyło ich pytanie, które otrzymali: „Jakie będą ostatnie słowa, które sobie powiecie?” Kristie stwierdziła, że chce mieć pewność, że jej mąż będzie wiedział, jak bardzo go kocha i jak bardzo jest dla niej ważny. Travis stwierdził, że dzięki swojej przyszłej żonie jest lepszym człowiekiem i robi o wiele więcej dzięki niej.

para 4

 Po tym doświadczeniu para stwierdziła, że nie mogą być bardziej pewni swojej decyzji o tym, że chcą całe życie spędzić razem. Jak widać, to prawdziwa miłość.

Zobacz nagranie z charakteryzacji i wypowiedzi pary:Nie wiadomo, jak los się potoczy, jak ułoży się życie, ale świadomość, że u boku ma się kochającą osobę działa motywująco. :)

Podziel się ze znajomymi tym postem. Jak sądzisz, jak oni zareagowaliby na taki test?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply