Masz swoją ulubioną cyfrę albo numer? Sprawdź, jakie jest jej ukryte zacznie w numerologii i wpływ na twoje życie

 

Preferencje człowieka są wyrazem jego osobowości.

Ludzie lubią być tajemniczy, ale zachowanie pewnych sekretów bywa trudne, ponieważ otoczenie i upodobania jednostki zdradzają to, co próbuje skrzętnie ukryć przed światem. Wystarczy więc nauczyć się odczytać różne znaki, by wiedzieć, co komu w duszy gra. Ta niełatwą sztuką zajmuje się np. numerologia.

Numerologia klasyfikowana jest jako pseudo-nauka, ponieważ jej ustalenia nie zostały w żaden racjonalny sposób potwierdzone. Niemniej jednak prognozowanie z liczb i przypisywanie im ważnego znaczenia, jest bardzo popularne i tysiące osób  wierzy, że cyfry w ich życiu mają istotne znaczenie.

Większość ludzi ma jakąś swoją ulubioną lub szczęśliwą liczbę. Numerolodzy są przekonani, że jej wybór nie jest przypadkowy, dlatego każdemu numerowi przypisują inne znaczenie. Jakie? Zaraz się przekonacie.

Jeśli twoja ulubiona liczba jest mniejsza niż 9, to po prostu odczytaj wynik. Jeśli zaś jest większa niż 9, zsumuj wszystkie cyfry ją tworzące, aż otrzymasz jednocyfrowy wynik, np.  99: 9 + 9 = 18,  dalej 1 + 8 = 9 – twoją liczbą w numerologii jest dziewiątka.

Jedynka

Masz proste życie i rzadko dotykają Cię poważne problemy. Starasz się zawsze zachować harmonię w otoczeniem, w czym często przeszkadza Ci zbyt pochopne ocenianie ludzi i  sytuacji. Najlepszym sposobem na relaks jest dla Ciebie podróżowanie. Cenisz sobie samotność i dbasz o życie duchowe.

Więcej objaśnień poszczególnych numerów znajdziecie na kolejnych stronach.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : misstits.me

Reply