Nie wszyscy faceci potrafią pogodzić się z łysieniem, więc próbują kamuflować swój brak włosów. Efekty? Zabawne i żenujące 

Nie tylko panie przywiązują dużą uwagę do włosów i noszonej fryzury, ale również panowie pragną tego, by ich czupryny były bujne. Niestety walki z czasem oraz genami nikt nie wygra i część mężczyzn, nie tylko w średnim wieku, zaczyna łysieć. 

Większość łysiejących mężczyzn jest niezadowolona z tego faktu i za wszelką cenę próbują ukryć ten postępujący w ich ciele proces. Jedni udają się na wizytę do trychologa, by przepisał im skuteczne maści i suplementy diety, zaś inni sprawę próbują załatwić odpowiednim uczesaniem i wybierają tzw. zaczeskę.


guys-hiding-his-baldness-p


Zaczeska, inaczej zwana fryzurą na pożyczkę, polega na misternym przerzuceniu resztki włosów w tę część głowy, gdzie ich brak. Taka fryzura przy niewielkim ubytku włosia ma jeszcze sens, ale u panów na wpół łysych wygląda śmiesznie. Taki mężczyzna w oczach wielu kobiet to żenujący widok, bo nie ma nic gorszego niż facet, który po męsku nie potrafi pogodzić się ze swoimi niedoskonałościami.

Tył na przód

guys-hiding-his-baldness-4


A ten loczek na czole to w jakim celu?

Zdjęcia kolejnych 10 panów z „gustownymi” zaczeskami, znajdziecie na dalszych stronach artykułu. 

guys-hiding-his-baldness-12

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : news.dose.com

Reply