Otrzymali niepokojące zgłoszenie o starszej kobiecie przetrzymywanej w klatce. Gdy przybyli na miejsce, na jaw wyszły jeszcze gorsze fakty!

Starość jest nieunikniona i prędzej czy później dosięgnie każdego. To nieuchronny proces, którego nie sposób zatrzymać. Co prawda różnymi sposobami można go spowolnić, ale nie zablokować.

Musimy się więc pogodzić z faktem, że kiedyś przejdziemy w stan spoczynku. Będziemy wówczas potrzebować wsparcia i opieki najbliższych. Teraz gdy jesteśmy młodzi i w pełni sił nie myślimy o tym, co będzie za kilkadziesiąt lat. Nie zastanawiamy się, jak będziemy wyglądać, gdzie będziemy mieszkać i czy w razie choroby ktoś się nami zaopiekuje?

Czas leci nieubłaganie i kiedy okres młodości minie, przyjdzie nam zmierzyć się z jesienią życia. Wtedy niezbędna będzie pomoc rodziny, a w szczególności dzieci, na którą najbardziej będziemy liczyć. Byłoby pięknie, gdyby każdy człowiek na ziemi mógł cieszyć się ze spokojnej i pogodnej starości, niestety ten przywilej nie jest dany każdemu. Mnóstwo ludzi w ostatnich latach życia nie ma na nikogo liczyć. Są skazani sami na siebie, a ich dzieci nie mają ochoty nawet ich odwiedzać.

Przejdź na kolejne strony, by przeczytać o pewnym przypadku zaniedbania z Chin. Pracownicy socjalni otrzymali zgłoszenie i postanowili je sprawdzić. To, co zastali na miejscu kompletnie nimi wstrząsnęło.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk, english.cri.cn

Reply