Bogaci mężczyźni zabierają ją na luksusowe wakacje za darmo! Nie uwierzysz, jak im się odpłaca

Statystyki pokazują, że jedną z najczęstszych rzeczy, o których marzą ludzie, są podróże do egzotycznych miejsc.

Oczywiście nie to jest na pierwszym miejscu. Ankietowani bardziej od zagranicznych wojaży cenią sobie zdrowie, miłość, rodzinę a dopiero później pieniądze i wszystko to, co można za nie kupić. Większość ludzi pragnie przeżyć przygodę życia. Wyjechać, choć na kilka dni do jakiegoś fantastycznego kraju i zapomnieć o pracy, domu i codziennych obowiązkach.

Brzmi nieźle, prawda? Szkoda, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić, gdyż dalekie podróże są niezwykle kosztowne. Sam przelot samolotem na drugi koniec świata jest już sporym wydatkiem, a co dopiero zakwaterowanie i utrzymanie w obcym kraju. Okazuje się, że są metody na bezpłatne podróże i nie chodzi tu o przemieszczanie się „na stopa”. Monica Lynn ze Stanów Zjednoczonych znalazła sposób, jak za darmo i kilkanaście razy do roku odwiedzić najdalsze zakątki świata.

25-latka utknęła w swoim rodzinnym mieście Alabamie i była wyjątkowo znudzona monotonnym życiem. Któregoś dnia podjęła poważną decyzję — zrezygnowała z pracy doradcy finansowego i zaczęła szukać okazji, aby uczynić życie bardziej ekscytującym. Wtedy właśnie natknęła się na serwis randkowy Miss Travel. Logują się tam przeważnie bogaci mężczyźni, którzy zabierają dziewczyny na randki w różne miejsca na kuli ziemskiej. Monica szybko odnalazła się w serwisie i wyjechała aż do dziewięciu krajów, aby przeżyć ekscytujące przygody.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply