Ta kobieta sypiała ze swoim wężem w jednym łóżku! Co przerażającego na ten temat powiedział jej weterynarz?

Bardzo często nasze domowe zwierzaki stają się pełnoprawnymi członkami rodziny: jeżdżą na wakacje, śpią w łóżku czy konsumują jedzenie dla ludzi. Jednak nie zawsze miłość do zwierzaka powinna być bezwarunkowa, o czym przekonała się pewna mieszkanka Indii. 

W Indiach hodowanie węży nie jest niczym niezwykłym, a grono ich miłośników jest liczne. Należy do niego również właścicielka 4-metrowego pytona. Kobieta pokochała swoje zwierzę bezgranicznie i postanowiła zapewnić mu trochę wygody, pozwalając spać razem z nią na wygodnym łóżku w sypialni. Z czasem spokój właścicielki został zakłócony przez problemy z apetytem podopiecznego. Węże nie jedzą często, jednak okres głodówki trwał już za długo, w związku z czym konieczna była wizyta u weterynarza.

Kobieta dokładnie opowiedziała lekarzowi, jaki tryb życia prowadzi jej pupil. Najbardziej zainteresowały go zwyczaje senne pytona, dlatego zapytał o pozycję, w jakiej wąż sypia. Kobieta z radością poinformowała, że śpią razem i wąż chętnie się przytula oraz ogrzewa ją w nocy. Odpowiedź weterynarza była przerażająca:

Wąż jest zdrowy i nie ma problemów z apetytem. Co więcej jest głody i przygotowuje się do posiłku. On się do Pani w nocy nie przytula, lecz sprawdza Pani  gabaryty i analizuje, kiedy będzie gotowy Panią strawić. On chce Panią zjeść!

Zszokowana właścicielka nabrała dystansu do swojego pupila i zakazała wizyt w sypialni. Ta historia jest doskonałym przykładem na to, że zwierzęta zawsze pozostaną tylko zwierzętami, kierującymi się instynktem. Nawet najbardziej ludzkie ich traktowanie nigdy tego nie zmieni, o czym warto pamiętać.

Nie zawsze intencje zwierząt są zgodne z naszymi.

wąż-1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : viralsection.com

Reply