Właściciel psa zostawił go w samochodzie i poszedł do sklepu. Gdy wrócił do auta zobaczył na szybie kartkę.

Często ludzie nie myślą i zostawiają zwierzęta lub dzieci w samochodzie. Niestety bywa, że kończy się to tragicznie. Zakupy się przeciągają i w efekcie zwierze zostaje zamknięte w nagrzanej puszce. A trzeba pamiętać, że wysokie temperatury mogą doprowadzić nawet do śmierci zwierzęcia. 

Dlatego tak często, bez względu na porę roku pojawiają się kampanie mające na celu przypomnienie ludziom, żeby włączyli myślenie. Prócz dużych akcji, także zwykli ludzie włączają się do takich akcji.Rabie Hijazi z Salzburga postanowił wesprzeć tę akcję. Widzi jak wielu ludzi nie myśli i zostawia psy w autach. Bo przecież wychodzą tylko na chwilę coś załatwić. Jest miłośnikiem psów i wszelkie informacje o psach, które padły ofiarami głupich właścicieli bardzo nim poruszają. Postanowił, coś zrobić.

1

2+


W swojej restauracji oraz na pobliskich autach zawiesił zaproszenie:

Drogi Gościu,

Proszę, nie zostawiaj swojego psa w aucie, w takiej temperaturze, żeby szybko coś zjeść. Zabierz go ze sobą. Mamy duży taras z piaskownicą, a najlepszy przyjaciel człowieka może napić się tyle wody, ile będzie chciał.


3


Pamiętajcie, że każdą szlachetną akcję warto poprzeć nie tylko lajkiem na Facebooku, ale przede wszystkim czynami. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : hefty.co

Reply