Wybierz literę i sprawdź, jaka wiadomość się pod nią kryje. Ten prosty test, może zdradzić ci coś nowego

Choć jesteśmy podobni, możemy widzieć świat zupełnie inaczej. 

Sposób, w jaki nasze oczy „czytają” rzeczywistość i ją interpretują, jest doprawdy zadziwiający. Okazuje się bowiem, że nie zawsze widzimy to samo. Według badań potrzeba 13 milisekund, by nasz mózg interpretował to, co widzą oczy i przekazał ciału tę informację. Co się dzieje w tym czasie? Porównujemy nową rzecz, do wszystkich widzianych w życiu, analizujemy i wysnuwamy wnioski. 

Im jesteśmy starsi, tym większą mamy wiedzę i tym łatwiej jest nam nią operować. Większość procesów w naszej głowie odbywa się jednak w podświadomości. W jej najdalszych zakamarkach kryje się wiele prawd o nas samych, z których nie zdajemy sobie sprawy, lub które wolelibyśmy przemilczeć. 

Ten test uchyli przed wami rąbka tajemnicy. Ciekawych siebie zachęcamy do wybrania jednej z ukrytych na obrazku litery. Decyzja podjęta? Pora więc zmierzyć się z tym, co się za nią kryje.

Litera „A”

Jeśli wybrałeś literę „a”, o znak, że jesteś osobą nieskomplikowana, ceniącą prostotę i bardzo bezpośrednią. Nie lubisz bawić się z ludźmi w słowne gierki, nie owijasz w bawełnę. Ludzie cenią cię za szczerość. Widzą w tobie człowieka lojalnego i szczerego. Jesteś uczynny i starasz się pomagać innym tak, jak tylko możesz.

Próbujesz być najlepszą wersją samego siebie. Nieustannie pracujesz nad swymi wadami i przywarami. Nienawidzisz zdrady i nie potrafisz jej wybaczyć. Skupiasz się na zapewnieniu sobie i twym bliskim bezpieczeństwa, bo zdajesz sobie sprawę, że nie możesz przewidzieć tego, jak doświadczy was los.

Zajrzyj na następną stronę po inne rozwiązania.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply