Wybierz maskę i odkryj swą prawdziwą twarz. Ten test ujawni, o czym skrycie marzysz, ale boisz się przyznać

W testy psychologiczne można wierzyć lub nie. 

Nie można jednak odmówić im jednego – dają do myślenia. Nawet jeśli akurat podane w rozwiązaniu informacje nijak się mają do rzeczywistości, to na pewno skłaniają nas do głębszej refleksji. Dzięki nim możemy zastanowić się nad swymi prawdziwymi pragnieniami. Wszystkim tym, co chcielibyśmy w życiu osiągnąć, błędami, które powinniśmy naprawić, bo bez tego nie ruszymy dalej, uczucia, które tłumione odbierają nam radość życia.

Nie trzeba psychologa, by stwierdzić, że nasza emocjonalność i psychika są głębokie i niezbadane. Przypominają dno Bajkału. Co już to próbujemy odkryć coś nowego, mając jednak gdzieś z tyłu głowy świadomość, że drugie tyle zostaje zaciemnione i dla nas niedostępne.

Znacie z pewnością cytat o tym, jak to człowiek potrzebuje dwóch lat, by nauczyć się mówić i pięćdziesięciu, by zgłębić sztukę milczenia. Podobnie jest z poznawaniem świata i ludzi. Innych oceniamy łatwo i bez najmniejszych problemów. Pierwsze wrażenie często bywa mylne, ale już to głębsze poznanie pozwala nam zweryfikować swe zdanie i w razie czego je zmienić.

Dwa lata znajomości wystarczą nam, by zaznajomić się z drugim człowiekiem. Po tym czasie wiemy, czego możemy się po nim spodziewać i oczekiwać. Samych siebie nie jesteśmy jednak w stanie poznać przez całe życie. Często mamy tendencję do bagatelizowania swych błędów. Jesteśmy dla siebie albo zbyt pobłażliwi, albo zbyt surowi. Rzadko wiemy, czego tak naprawdę pragniemy, do czego w życiu dążymy, o czym skrycie marzymy i co da nam w życiu prawdziwe szczęście.

Ujawnić zakryte przed nami prawdy pomagają testy takie jak ten. Kluczem do ich poprawnego rozwiązania jest zdanie się na podświadomość i spontaniczny wybór.

Wskażcie więc maskę, która najbardziej rzuciła się Wam w oczy i przeczytajcie o tym, jakie pragnienia skrywa przed Wami Wasza podświadomość. Rozwiązanie znajdziecie stronę dalej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply