Jakim typem kobiety jesteś? Dowiesz się tego wybierając wymarzoną suknię ślubną 

Wybór sukni ślubnej to prawdopodobnie najważniejsza decyzja, jaką podczas organizacji ślubu podejmuje kobieta.

Niektóre kobiety swój ślub planują już jako małe dziewczynki i przez długie lata nie zmieniają tej wizji. Wiedzą w jakim kościele przyjmą sakrament, jakie chcą mieć kwiaty, tort, makijaż czy fryzurę, a przede wszystkim, jak będzie wyglądać ich wymarzona suknia ślubna.

 

Obecnie wybór fasonów sukien ślubnych jest ogromny i każda panna młoda znajdzie kreację dla siebie, w której poczuje się wyjątkowo i będzie wyglądać pięknie. Krój sukienki powinien odpowiadać marzeniom przyszłej mężatki, a także podkreślać jej walory figury i urody.

To, jaką kobieta wybiera suknie ślubną, ma związek z jej osobowością i tym, jak chce by ją inni postrzegali. A co wymarzona suknia ślubna mówi o was? Wybierzcie fason, który najbardziej wam się podoba i sprawdźcie znaczenie tej decyzji.

Wybór sukni ślubnej a charakter kobiety

Suknia nr 1

Suknię numer jeden wybierają kobiety, które cenią sobie porządek, harmonię i spokój. Zawsze działają spokojnie i rozważnie, nie lubią pośpiechu, a spontaniczność jest im obca.  Zanim podejmą jakąkolwiek decyzję, dokonują dokładnej analizy rzeczywistości. Są praktyczne i gospodarne.

Więcej na następnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply