Dama, a może „dziewczyna z sąsiedztwa”? Wybierz ulubiony grzebień i dowiedz się, jak cię widzą inni

Nasze wybory zdradzają nasz charakter. 

Podejmujemy je każdego dnia i tak naprawdę nie wiemy, że testujemy tym samych siebie. Zwykle nie mamy jednak czasu, by przeanalizować własne decyzje. Podejmujemy je i idziemy dalej. Tymczasem inni nas obserwują i oceniają, wyciągają wnioski. Zwykle robią to kobiety. Choć się do tego nie przyznajemy, lubimy krytycznym okiem popatrzeć na innych. Zauważamy drobne szczególiki, które składają się na ogólny obraz danej osoby. 

Te same detale wiele mogą powiedzieć o nas samych. Kobietę zwykle ocenia się po butach. Jeśli są wygodne i rozbite, wyżej ceni sobie komfort i wygodę od blichtru, możliwe, że żyje w biegu, raczej nie ma kompleksów i nie czuje potrzeby podkreślania swej urody. Gdy wybiera szpilki, chce czuć się modna, może pragnąć podziwu lub akceptacji itd. Czasem też konkretne wnioski przychodzą nam do głowy, kiedy patrzymy na kobiece torebki. Lepiej jednak spojrzeć na to, co w tej torebce kobieta ma. 

Każda z nas nosi w niej grzebień lub szczotkę. Jakie narzędzia jednak wybieramy? Możliwości jest wiele, a o wyborze może decydować temperament. Wolimy rozczesać włosy szybko i niedokładnie albo wolno i skrupulatnie, a może ułożyć idealną fryzurę? Jesteśmy damami, fashionistkami, a może dziewczynami z sąsiedztwa? Pora się tego dowiedzieć. 

1. Nimfa

Jeśli używasz tej szczotki, jesteś ucieleśnieniem elegancji i kobiecości. Dla mężczyzn jesteś jak muza, inspiracja. Dobre maniery, łagodny uśmiech, skromność i niski głos sprawiają, że nikt nie jest na ciebie obojętny. Nie lubisz kłótni i starasz się ich unikać. Nie nadajesz się do pracy za biurkiem, lepiej sprawdziłabyś się w pracy z dziećmi lub jakiejś fundacji. W Twojej garderobie jest mało ciemnych ubrań, za to dużo rozłożystych sukienek, eleganckich spódnic i jasnych kolorów. 

2. Dziewczyna z sąsiedztwa

Jesteś niezależna i pewna siebie. Nie unikasz odpowiedzialności za swoje czyny. Przyjaciele i krewni mogą na Tobie polegać. Jesteś też samowystarczalna i nie nudzisz się z samą sobą. Nie porzucasz swoich zasad, nie kłamiesz, a jeśli potrzebujesz porady, masz na kogo liczyć. Dla mężczyzn jesteś dziewczyną z sąsiedztwa, szczerą i otwartą. Bardzo Cię szanują, bo nie pozwalasz sobie na nierówne traktowanie. W Twojej garderobie znajdziemy przede wszystkim wygodne ubrania i buty. 

Przejdź na następną stronę po więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply