Dama, a może „dziewczyna z sąsiedztwa”? Wybierz ulubiony grzebień i dowiedz się, jak cię widzą inni

3. Dobra duszyczka

Dobroć, otwartość i spokój to Twoje najważniejsze cechy. Może się wydawać, że jesteś zbyt przewidywalna, ale to największy błąd, jaki można popełnić w Twojej ocenie. Masz dobre serce i jesteś bardzo emocjonalna, a przy tym niezwykle wrażliwa na odczucia innych. Dzięki temu żyjesz w zgodzie ze swym otoczeniem i samą sobą. Jesteś prawdziwą panią domu, lubisz gościć innych oraz spędzać czas ze swą rodziną. Bycie matką jest dla Ciebie wielkim szczęściem.

Dama, a może "dziewczyna z sąsiedztwa"? Wybierz ulubiony grzebień i dowiedz się, jak cię widzą inni

4. Idealistka

Dla kobiet tego typu najważniejszy jest porządek, zarówno w życiu zawodowym, codziennym, jak i osobistym, wszystko musi być na swoim miejscu. Nie wydajesz impulsywne pieniędzy. Rozsądnie podejmujesz działania i stawiasz kolejne kroki. Masz zdrowy tryb życia. Stawiasz na edukację, podróże i samorozwój – to właśnie temu poświęcasz najwięcej czasu i inwestujesz najwięcej środków. W Twoim otoczeniu nie ma przypadkowych ludzi. Tyczy się to przede wszystkim partnera, który idealnie do Ciebie pasuje, W Twej szafie znajdziemy tylko rzeczy dobrej jakości. 

Dama, a może "dziewczyna z sąsiedztwa"? Wybierz ulubiony grzebień i dowiedz się, jak cię widzą inni

5. Poszukiwaczka przygód

Jeśli wybrałaś tę szczotkę, to znak, że kochasz wolność, jesteś śmiała i atrakcyjna w oczach innych osób. Często podejmujesz spontaniczne decyzje, rzadziej trwasz w swoich wyborach. Lubisz eksperymentować ze swoim wyglądem, nie może nawet znieść tej samej tapety w mieszkaniu przez dłuższy czas. Masz wiele hobby. Zbyt często jednak zmieniasz pracę. Trwają przy Tobie tylko najlojalniejsi przyjaciele, którym nie przeszkadza Twoja zmienność. W Twojej szafie zwykle jest bałagan, który wolisz nazywać eklektyzmem. 

Więcej na następnej stronie.

Dama, a może "dziewczyna z sąsiedztwa"? Wybierz ulubiony grzebień i dowiedz się, jak cię widzą inni
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply