Ze Strzelcem można „konie kraść”. To dobry materiał na przyjaciela, z powodu tych kilku zalet

Sprawiedliwość

Strzelce są sprawiedliwe. Kiedy zawinią, potrafią przyznać się do błędu. Nie szukają winnych na siłę, jednak kiedy ktoś z ich otoczenia poważnie coś zawali, potrafią bez ogródek mu to powiedzieć. Oceniają sytuację na trzeźwo, a na ich osąd nie mają żadnego wpływu koneksje, czy przyjaźnie. Dzięki umiejętności oddzielania prawdy od prywaty, wspaniale sprawdzają się w zawodach prawników, czy sędziów.

Spontaniczność

Lubią zaskakiwać i robić swoim bliskim niespodzianki. Przyjaciele i znajomi nie mogą się z nimi nudzić. Ich spontaniczne pomysły rzadko bywają nietrafione. Strzelce czerpią wiele radości z uszczęśliwiania innych, są czułe na nastroje, które panują w ich otoczeniu, gromadzą więc wokół siebie uśmiechniętych i zadowolonych ludzi, a smutasów starają się rozweselić.

Tolerancyjność

Osoby spod tego znaku są liberalne i bardzo tolerancyjne. Akceptują właściwie każdą odmienność, postawę, czy stanowisko. Cenią ludzi, którzy mają inne myślenie niż one same. Czerpią radość ze światopoglądowych dyskusji, choć rzadko zmieniają swe poglądy.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply