Nie było ją stać na studia, więc postanowiła szybko uzbierać brakującą kwotę. Wymyśliła, że będzie pobierać opłaty… za obmacywanie jej biustu!

Zdobycie wyższego wykształcenia to długi i kosztowny proces.

Potrzeba edukacji wśród młodych ludzi jeszcze nigdy nie była tak duża, jak obecnie. Studia wyższe są wysoko cenione, ponieważ ich ukończenie ułatwia podjęcie wymarzonej pracy. Nic więc dziwnego, że miliony nastolatków na całym świecie uczy się wytrwale, by po ukończeniu szkoły średniej dostać indeks wymarzonego uniwersytetu lub politechniki.

Studiowanie wymaga nakładów finansowych i nawet najzdolniejszy uczeń nie zdobędzie tytułu magistra czy inżyniera, jeśli nie będzie go stać na opłacenie czesnego, wynajęcie akademika lub stancji oraz zakup książek i innych materiałów potrzebnych na zajęcia.

To brak pieniędzy najczęściej staje zdolnym młodym ludziom na drodze do zdobycia wyższego wykształcenia. Studenci często muszą na całe wakacje zatrudniać się przy pracach sezonowych, by zarobić na cały rok nauki. Niektórzy próbują też pracować w ciągu trwania semestru, ale zazwyczaj to negatywnie odbija się na ocenach.

Prace sezonowe nie należą do najlżejszych. Zbór warzyw i owoców to wyczerpujące fizycznie zajęcie, zaś praca w branży turystycznej w sezonie letnim to harówka po 20 godzin na dobę. Niestety przyszli studenci rzadko mogą liczyć na lepsze oferty pracy, ponieważ brak im wiedzy i doświadczenia, by robić coś ambitniejszego od zbierania ogórków i kelnerowania w nadmorskich kurortach.

Taki problem ze zdobyciem pieniędzy na studia miała pewna Azjatka. Dziewczyna jednak nie zdecydowała się na wyjazd na jakąś plantację czy do miejscowości turystycznej, ale postanowiła zarobić brakującą sumę, wykorzystując atuty swojej urody.

Więcej o tym szalonym pomyśle zarobienia na studia przeczytacie na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viral4real.com

Reply