Te matki chciały zrobić sobie uwodzicielskie selfie, ale zaliczyły żenujące wpadki. Dzieciom szczerze współczujemy takich mam

Bycie matką bardzo zmienia życie kobiety, gdyż od chwili narodzin dziecka spada na nią wielka odpowiedzialność. Oprócz troski o zdrowie potomstwa, matka musi zadbać o prawidłowe wychowanie malucha, samemu dając mu właściwy przykład.

Nie każda kobieta nadaje się na matkę i to prawda znana już do wieków. Niestety na posiadanie dzieci nie trzeba mieć ani pozwolenia ani licencji, więc coraz szersze grono maluchów rodzi się w związkach, gdzie nie przyszedł jeszcze czas na wychowywanie potomstwa, ze względu na brak dojrzałości rodziców. Nierozsądny rodzic, który jeszcze sam zachowuje się jak dziecko, na pewno nie jest dobrym wzorem dla swojej pociechy.


stupid-mother-p


Najczęściej wskazuje się na niedojrzałość młodych ojców, ale panie nie są lepsze. Część młodych, by nie powiedzieć młodocianych mam, chce jeszcze się bawić i to jest dla nich najważniejsze. Dziecko schodzi na drugi plan, gdy trzeba zadbać o wygląd, wyjść na imprezę czy kreować swój wizerunek w internecie. Efektem takiego podejścia do macierzyństwa są selfie mam, które chciały pokazać, że są piękne i sexy, ale tylko ujawniły, że są kompletnie nieodpowiedzialnymi matkami bez wyobraźni.

1. Jednym słowem? Fatalny przykład dla córki

stupid mother (13)


2. Wygina się jak przed facetem w sypialni, a dziecko patrzy…

Kolejne 12 żenujących fotek nieodpowiedzialnych mam, znajdziecie na dalszych stronach tego artykułu. 

stupid mother (8)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : news.dose.com

Reply