Zodiakalne byki są wytrwałe, lojalne i pracowite, ale mają też kilka wad, które sprawiają, że życie z nimi bywa wyjątkowo trudne

Byk to bardzo charakterny znak zodiaku.

Osoby urodzone między 19 kwietnia a 20 maja, znajdują się pod wyjątkowym wpływem planety Wenus, dzięki czemu są niezwykle zdeterminowane i wytrwałe. Mocno stąpają po ziemi i zawsze jednoznacznie potrafią określić czego chcą, dlatego w dążeniu do celu są skuteczne, jak nikt inny.

 

Zodiakalne byki nie tylko są cierpliwe i zaangażowane, ale też mają doskonałą intuicję, która pomaga im unikać błędów. Na bykach z pewnością można polegać, gdyż nie zawiodą w podbramkowych sytuacjach. Dodatkowo byki są opanowane i zrównoważone.

Na pierwszy rzut oka byk wydaje się idealnym znakiem, ale wcale tak nie jest, gdyż osoby go posiadające, mają też sporo negatywnych cech, które sprawiają, że życie z nimi bywa ciężkie i uporczywe. Zodiakalne byki charakteryzuje 7 głównych wad.

 

Kapryśność

Byki mają spore wymagania wobec otoczenia i oczekują perfekcji w każdym względzie. Kiedy są niezadowolone z czegoś, nie powstrzymują się przed manifestowaniem swojej dezaprobaty. Często wybrzydzają i kapryszą, by osiągnąć to, co najlepsze. Niestety gust byków trudno zadowolić, co sprawia, że współpraca z nimi bywa wyjątkowo ciężka.

Kolejne wady zodiakalnych byków znajdziecie na następnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mhoroskop.pl

Reply