Nikt nie jest idealny, również osoby urodzone pod znakiem króla zwierząt. Sprawdźcie, jakie są główne wady zodiakalnych lwów

Apodyktyczność i władczość

Lwy uwielbiają narzucać innym swoje zdanie i zawsze są przekonane, że mają rację. Często przyznają sobie rolę osoby decyzyjnej i chcą zarządzać innymi, nawet jeśli otoczenie jest temu przeciwne. Kiedy lwy mają nad kimś władzę, są nieustępliwe w swych decyzjach i nie tolerują sprzeciwu.

 

Skłonność do przesady

Osoby urodzone pod znakiem lwa, mają naturalną skłonność do wyolbrzymiania i to wszystkiego, zarówno rzeczy pozytywnych, jak i negatywnych. Problem ten bierze się z ich wrodzonej chęci do przeżywania silnych emocji, w efekcie czego dotykającym je zjawiskom, lubią nadawać większe znaczenie i rolę, niż mają w rzeczywistości.

Fałszywość

Lwy mają kłopot ze szczerością, gdyż często świadomie manipulują swoim zachowaniem i udają kogoś kim nie są, tylko po to, by zyskać przychylność otoczenia. Ich próżność sprawia, że wielokrotnie sięgają po kłamstwo, by kogoś sobą zachwycić, dlatego ich słowa zazwyczaj trzeba brać przez pół.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mhoroskop.pl

Reply