Ludzie dręczą żółwia, który próbuje złożyć jaja. Świetnie się bawili, jeżdżąc na nim i ciągnąc go za płetwy

Torturowany żółw desperacko chciał zbiec do wody. Mężczyźni jednak nie zamierzali ułatwić mu zadania. Na jego grzebie wciąż zmieniali się pasażerowie. Usiadł na nim jeden ze starszych mężczyzn, a młodszy zaczął z całej siły ciągnąć zwierzę za tylne płetwy. Ciągnął tak, jakby chciał zatrzymać żółwia na plaży i uniemożliwić mu ucieczkę. Gdy ta sztuka mu się nie udała, wpadł na inny „genialny pomysł. Wstał i stanął na płetwach żółwia, które wcześniej ciągnął.

Ludzie dręczą żółwia, który próbuje złożyć jaja. Świetnie się bawili, jeżdżąc na nim i ciągnąc go za płetwy

Zwierzę mimo potwornego bólu, które z pewnością czuło, ostatkiem sił wczołgało się do wody. Na tym nagranie się kończy. Można tylko przypuszczać, co dalej działo się z żółwiem. W wodzie żółw musiał mieć lekką przewagę. Mężczyźni zaczęli się z niego ześlizgiwać. Możliwe też, że znęcanie nad zwierzęciem zwyczajnie im się znudziło lub odpuścili po umęczeniu zwierzęcia, tak, że przykro było na niego patrzyć.

To chore i straszne, co mu zrobili. Podłe gnidy jeszcze się tym popisują – biją na alarm internauci.

Jak donoszą media, do tortur doszło prawdopodobnie na plaży w Asukweri. Brutali z nagrania jeszcze nie odszukano. Nie wiadomo, czy dosięgnie ich jakaś kara.  Szkoda, że taki stres, ból i cierpienie przeżywa zwierzę, które już niedługo może zniknąć z powierzchni ziemi. Ludzi za to jest pod dostatkiem i pewnie nasz gatunek wiele by nie stracił, gdyby populacja spadła o osobników takich jak ci z nagrania. 

Zobacz koszmarne nagranie z tego, co ludzie robili temu pięknemu żółwiowi

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply