Pick-up z całą prędkością wbił się w autobus czekający na czerwonym świetle. Stan, w jakim był sprawca wypadku wzbudził wiele emocji i dyskusji

Codziennie na drogach dochodzi do setek tysięcy wypadków i kolizji, a sporej części z nich można było zapobiec.

Posiadanie własnego samochodu w wielu krajach nie jest już traktowane w kategorii luksusu, gdyż na auta mogą sobie pozwolić nawet średniozamożni obywatele. Zwiększenie liczby pojazdów na drogach doprowadziło do wzrostu wypadków, dlatego kierowcy muszą wyostrzyć swoją czujność.

Jazda samochodem wymaga nie tylko umiejętności obsługi pojazdu, ale też spostrzegawczości, zdecydowania, refleksu, skupienia i logicznego myślenia. W ciągu przejażdżki kierowca podejmuje w ułamkach sekund dziesiątki decyzji, których konsekwencje mogą być bardzo poważne.

Braku skupienia i rozwagi zabrakło kierowcy z Syracuse, miasta w stanie Nowy Jork, w hrabstwie Onondaga. W efekcie mężczyzna spowodował wypadek, w którym ucierpiało kilka osób. Czy ta sprawa różni się od setek innych tego typu zdarzeń? Dyskusją, jaka wybuchła wokół sprawcy zdarzenia.

Co było z kierowcą nie tak? Sprawdzicie to już na kolejnej stronie, a w dalszej części artykułu znajdziecie również nagranie z wnętrza autobusu, dokładnie pokazujące, jak pick-up wbija się w pojazd komunikacji miejskiej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : autoblog.com, youtube.com

Reply