Ciekawe i niebanalne życzenia urodzinowe dla syna: dorosłego i dziecka

13. „Przeżyj ten dzień najpiękniej, jak potrafisz. Ciesz się każdą chwilą i nie żałuj sobie niczego”

14. „Ślę życzenia dla mego syna, niech każdy dzień mu się pięknie zaczyna. Niech pieniądze przypływają strumieniami i wszyscy obdarzą go dziś darami.”

15. „Synku, z okazji urodzin życzę Ci rzeki i piasku przy rzece na wspaniałe piaskowe fortece. I poziomek w leśnych kotlinach, i drzew, na które dobrze się wspinać…”

16. „Wśród różnych życia kolei
Nie doznaj nigdy złowrogiej burzy,
Płyń wciąż pod żaglem nadziei,
Która otuchę daje w podróży.
Żyj szczęściem samym, z duszy spokojem,
To jest serdecznym życzeniem moim.”

17. „Drogi Synku — żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej, jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się. Sto lat!”

18. „Synu, dziś stajesz się pełnoletni, lecz dla nas wciąż będziesz naszym malutkim chłopczykiem. Życzymy Ci powodzenia w dorosłym życiu, samych radosnych chwil, przezwyciężania wszystkich trudności, realizacji planów i pomyślności we wszystkim, czego tylko pragniesz. Najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego przesyłają Rodzice.”

19. „Kolorowy kwiatów las
i stos prezentów wokół Ciebie,
uśmiech przyjaciół i znajomych,
za toastem toast, byś żył 100 lat,
byś miał i szczęście i miłość i pieniędzy wór.
Tak w szampańskim nastroju,
świętuje głosów chór. Nie jest ważne ile,
ważne jak przeżyjesz tych
wyśpiewanych Ci sto lat!
Nie koniecznie wszystkiego,
nie zawsze najlepszego,
lecz na pewno szczerego, chcę Ci
życzyć w dniu Twych
URODZIN.”

20. „Drogi synku, o każdej porze, Słońce niech Ci świecie jak tylko może. Niech także zdrowia nie brakuje i niech spokój w Twym życiu panuje.”

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : zyczeniaurodzinowe.net, allans.pl, życzenia-urodzinowe.eu,

Reply