Ciekawe i niebanalne życzenia urodzinowe dla syna: dorosłego i dziecka

Rocznica urodzin dziecka to szczególny dzień, który wymaga wspaniałej oprawy. Z tej okazji złóż synowi wyjątkowe życzenia urodzinowe.

Dzień urodzin syna lub córki to święto również dla jego rodziców.

Ta szczególna data zwłaszcza rodziców dzieci już dorosłych, przypomina o wszystkich trudach wychowawczych i rozwiązywanych wspólnie z pociechą problemach. Wszystko to, co po drodze wydarzyło się w życiu dojrzałego już człowieka, ukształtowało go i uczyniło tym, kim jest dziś i teraz. Sprawił to każdy sukces, który napawał dumą rodziców i wszystkie porażki, po których pocieszali go i podnosili z kolan.

Urodziny syna

Urodziny to okazja do spojrzenia w przeszłość i pewnych podsumowań oraz wyciągnięcia wniosków z tego, co było. Nawet rodzice dorosłej już pociechy mogą do życzeń urodzinowych przemycić nienachalne, ale szczere i dobre rady oraz wskazówki.

W swoich życzeniach dla syna rodzice powinni zawrzeć całą swą, bezgraniczną miłość, oraz przywiązanie, którymi go darzą. Podkreślić, że są dumni z jego sukcesów, choćby tych najmniejszych. To go uskrzydli i doda mu wiary we własne siły oraz możliwości. Jak to wszystko zawrzeć w życzeniach tak, by te były szczere i niewymuszone? Warto skorzystać z poniższej „ściągawki”.

Życzenia urodzinowe dla syna: klasyczne, tradycyjne, SMS

1. „Synku, bądź radosny i uśmiechnięty, pełen energii i wiary w siebie, miej siłę i odwagę realizować swoje marzenia i czynić dobro, dawaj innym to, co najlepsze w Tobie, a będziesz miał prawdziwych przyjaciół. Życzę Ci wszystkiego dobrego na co dzień, nie tylko w urodziny.”

2. „Obyś nigdy nie zboczył z drogi do celu, który sobie wybrałeś. Obyś umiał z podniesioną głową stawiać czoła przeciwnościom losu. Obyś był zawsze dobry, serdeczny, silny, wytrwały i odważny. Obyś nigdy nie zwątpił w siebie, swoich przyjaciół ani nas, Twoich kochających rodziców.”

3. „Snów dzieciństwem pachnących,
myśli lekkich jak motyle,
i uśmiechu w głębi duszy
na przekór pesymistycznemu światu…”

4. „Najdroższy syneczku,
Zasługujesz na wszystko, co najlepsze i w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu życzymy Ci, abyś to dostał. Oprócz tego mnóstwa radości, smakowitego tortu urodzinowego, szampańskiej zabawy na imprezie i najlepszych prezentów!
Sto lat życzą Rodzice.”

5. „Zegar czas szybko odmierza
Dziś stajesz się dorosły
Od tej pory łatwo nie będzie
Idź wiec w dorosłość mądrze
I z nadzieją patrz w przyszłość.”

6. „Synku, bądź radosny i uśmiechnięty, pełen energii i wiary w siebie, miej siłę i odwagę realizować swoje marzenia i czynić dobro, dawaj innym to, co najlepsze w Tobie, a będziesz miał prawdziwych przyjaciół. Życzę Ci wszystkiego dobrego na co dzień, nie tylko w urodziny.”

7. „Życie jest krótkie jak sen majowy.
I pędzi wciąż naprzód jak strzała.
Dla nas jest ono tylko jedną chwilą
Nie pozwól, by się zmarnowała.”

8. „Synu kochany, twoja mama,
śle Ci życzenia z samego rana.
Niech każdy dzień upływa radośnie
i twój majątek szybko rośnie.

Dla mego syna,
dziewczyn – każda jak malina.
Niech każda ciało swe wygina.

Niech mój syn drogi,
nigdy nie będzie ubogi,
niech świat nie będzie mu wrogi.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzy tata.”

9. „Z okazji Twego święta życzę Ci: kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego, żebyś potrafił doceniać życie w każdym jego momencie.”

10. „Dla mego drogiego, jedynego syna,
dzień wspaniały się zaczyna,
dzień, w którym na świecie się pojawił,
i podczas którego będzie się świetnie bawił.”

11. „W tym szczególnym dniu,
szczególnie życzę Ci rzeczy dwóch:
miłości co w sens życie ubiera
i szczęścia, by wygrać z losem w pokera.”

12. „Życzę Ci, abyś odnalazł: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość.”

Kolejne, nie mniej ciekawe życzenia urodzinowe dla syna, znajdziesz na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : zyczeniaurodzinowe.net, allans.pl, życzenia-urodzinowe.eu,

Reply