Życzenia na 18. urodziny: dla przyjaciółki, dla córki, dla chłopaka. Poważne i śmieszne

Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych świąt w życiu. Życzenia dla solenizantów muszą być zatem wyjątkowe.

Jeśli szukasz życzeń na 18. dla przyjaciółki, chłopaka, córki czy wnuczki dobrze trafiłeś! Tutaj znajdziesz zarówno śmieszne życzenia w formie rymowanek, jak i poważne oraz mądre sentencje, które składają rodzice, chrzestni i dziadkowie. Czasem ciężko skupić myśli i wymyślić własny tekst, dlatego matki, ojcowie czy przyjaciółki szukają w internecie ciekawych i oryginalnych życzeń. Jednym podobają się te śmieszne, drudzy wolą coś poważniejszego i życiowego. My mamy jedne i drugie!

Życzenia na 18 : dla przyjaciółki

Przyjaciele są bardzo ważni w życiu młodych ludzi. Czasem ceni się ich bardziej niż własne rodzeństwo. Życzenia, jakie przyjaciółka złoży przyjaciółce, nie mogą być byle jakie! Muszą być szalone, pozytywne, śmieszne i jednocześnie zawierać jakieś przesłanie. Jeśli nie wiesz jakie życzenia złożyć przyjaciółce na 18. urodziny, dobrze trafiłeś. My podsuniemy Ci kilka fajnych propozycji, a Ty wybierzesz to, co najbardziej do Ciebie przemawia.

Oto, życzenia na osiemnastkę dla przyjaciółki, koleżanki:

1. Niech Ci na długo zostaną w pamięci wspomnienia ze szkolnych lat
Niech Ci nie brakuje odwagi i chęci, gdy wyruszysz w dorosły świat.

2. Na roczek – czerwony smoczek. Na trzy latka – „Chatka Puchatka”. Na pięć latek – parostatek. Na siedem lat – rowerek „Skrzat” A na osiemnastkę co? Harley, skóra to jest to! Ćwieki, chromy, zimna stal. Dajesz kopa, no i w dal!

3. Dorosłości to namiastka, gdy nadejdzie osiemnastka śmiało ściągaj swój pas cnoty – chłopcy wezmą Cię w obroty. Tańcz od rana do wieczora – na skrupuły przyjdzie pora. By Cię nie dopadły gary i ględzący wciąż mąż stary!

4. Idź śmiało przez życie, miej wesołą minkę, łap szczęście za ogon i duś jak cytrynkę.

5. Dziś Twoja 18-tka. Kończy się życie pod specjalnym nadzorem. Nareszcie nadszedł czas, kiedy wszystkie drzwi stają przed Tobą otworem!

6. Prawdziwej miłości, wiele radości, wspaniałych orgazmów zwariowanych odjazdów, łóżka bez wibratora kochanka, nie amatora, portfela pełnego i życia udanego.

7. Ile na torcie świeczek dzisiaj się świeci, tyle też w przyszłości życzę Ci dzieci. Męża doskonałego, ale i przystojnego. Domku z ogrodem i basenem do tego. Przyjaciółka w dniu 18. urodzin życzy Ci mile, byś dzisiaj wspaniałe spędziła chwile. Składam Ci właśnie serdeczne słowa, bo pogadać i przytulić jestem gotowa. Spełniaj marzenia, otwórz się na świat, a te o to życzenia to mej przyjaźni kwiat.

Więcej życzeń na 18 urodziny zajdziesz na kolejnych stronach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply