Nie lubisz obierać ziemniaków? Nie pamiętasz, czy zamknąłeś drzwi? Oto 10 trików, które ułatwią twoją codzienność

Życie składa się z wielu drobnych czynności, które czasem mogą doprowadzać do szału. Monotonne robienie tego samego lub borykanie się każdego dnia z tymi samymi kłopotami sprawia, że poszukujemy prostych i szybkich rozwiązań, które ułatwią codzienność. 

Wiele osób nie lubi obierać ziemniaków, innych denerwuje woda z osadem z mydła zbierająca się w mydelniczce, są też tacy, którzy wiecznie zapominają, czy coś zrobili. Jeśli macie podobne problemy lub chcecie dowiedzieć się, jak podkradać Raffaello, by nikt tego nie zauważył, lub jak bez specjalistycznych narzędzi naprawić wgniecioną deskę, to koniecznie musicie zapoznać się z poniższymi trikami.


trik-pas


1. Podjadanie Raffaello bez otwierania opakowania

Każdy ma czasem nieodpartą pokusę zjedzenia czegoś słodkiego. Gdy nie chcemy, by ktoś się dowiedział się o naszym łakomstwie, możemy spróbować wyciągnąć łakocie z opakowania bez otwierania go, do czego doskonale nadaje się paczuszka kokosowych Raffaello. Dlaczego? Dwa większe górne skrzydła pudełka są złączone tylko ze sobą, nie sklejono ich z mniejszymi bocznymi. Dzięki temu można wsunąć palec do środka, zgiąć mniejsze skrzydełka i wyciągnąć białą kulkę.

Rada: sztuczkę należy stosować z umiarem. Nikt nie zauważy, kiedy zniknie jedno czy dwa ciasteczka z pudełka, ale zjedzenie połowy opakowania wzbudzi podejrzenia.

trik-2


trik-3


trik-4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply