10 typów dziewczyn, z którymi związek będzie bardzo ciężki lub zakończy się katastrofą

Kto szuka drugiej połówki, wie, że nie jest to wcale takie łatwe.

Każdy związek jest nieco inny, podobnie jak osoby, które go tworzą. Ma swoje wzloty i upadki. Po pierwszej fazie zakochania i ignorowania wad zaczyna się czas, który nie każdy związek przetrwa. Wychodzą różnice nie do pogodzenia i zaczynają się problemy, a sposób, w jaki sobie radzi z nimi para pokazuje bardzo wiele.

Psycholog Samantha Rodman wyróżniła 10 typów dziewczyn, z którymi związek będzie bardzo ciężki. Początkowo może się wydawać, że te problemy można rozwiązać, jednak po pierwsze trzeba zauważyć problem i nad nim pracować. Oczywiście taki podział nie ma na celu szufladkowania kobiet czy ich obrażania, pokazuje tylko, że są pewne zachowania i sposoby wychowania i życia dziewczyn, które później mogą powodować konflikty i w końcu koniec związku.

10 typów dziewczyn, z którymi związek będzie ciężki

1. Córka tatusia

Z każdym problemem będzie się zwracała do ojca i pytała go o radę. To ojciec lepiej wie, jak i co zrobić. Mężczyzna najczęściej w takim związku bardzo się frustruje takim stanem rzeczy. Bo dziewczyna, zamiast zwrócić się o pomoc do niego, będzie nie tylko dzwoniła do ojca, ale uważała, że jego zdanie jest ważniejsze. Chłopak zawsze będzie na spalonej pozycji.

2. Imprezowiczka

Początkowo rozrywkowa dziewczyna cieszy każdego faceta, wystrojona jest w każdy weekend gotowa na imprezowanie. Jeżeli chłopak sam nie jest fanem imprez, spotkań i ogólnie życia na mieście to długo nie potrwa. Ona zawsze znajdzie jakieś atrakcje i z nim albo bez niego będzie chciała się bawić. Rywalizacja z gronem jej przyjaciół i życiem towarzyskim jest skazana na porażkę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply