80-latek i jego 12-letnia żona zaczynają noc poślubną! Przerażona twarz dziewczynki mówi wszystko

Wciąż w wielu krajach na świecie dozwolone są małżeństwa z nieletnimi.

Wynika to między innymi z kultury i wieloletniej tradycji. Rodzice chętnie oddają swoje córki bogatym mężom i nie mają nic przeciwko, że partner jest niekiedy kilkakrotnie starszy od swojej wybranki. Szacuje się, że co roku ok. 15 milionów dziewcząt jest wydawanych za mąż za dorosłych mężczyzn. Do dziecięcych małżeństw bardzo często dochodzi w Sudanie, Nigerii, Afganistanie czy Arabii Saudyjskiej.


Ten „trend” zawędrował o Europy. Wraz z pojawieniem się imigrantów z Afryki i Azji w Niemczech, Francji czy Wielkiej Brytanii drastycznie wzrosła ilość małżeństw z nieletnimi, niekiedy nawet z kilkuletnimi dziećmi. To, co w krajach arabskich nazywa się tradycją, w Europie nazywa się pedofilią. Przerażające jest, gdy widzi się 10-latkę w objęciach starca. Takie sytuacje są w niektórych regionach na porządku dziennym. Za mąż wychodzą już siedmio czy ośmiolatki. Najstraszniejsze jest to, że w niektórych państwach takie związki są całkowicie legalne. Na przykład w Sudanie prawo zezwala na małżeństwa z dziewczynkami, które ukończyły 10 rok życia.

Od jakiegoś czasu po internecie krąży nagranie z pewnego islamskiego ślubu. Zostało wrzucone do internetu w 2017 roku. Do ślubu podobno doszło 13 stycznia 2017 roku. Widzimy na nim 80-letniego starca, który przygotowuje się do skonsumowania małżeństwa ze swoją 12-letnia żoną. Zgromadzeni goście filmują telefonami komórkowymi wejście „Pana młodego” do sypialni, gdzie czeka już na niego młoda żona w strojnej sukni ślubnej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply