8 gwiazd Hollywood, które swoją karierę zaczynały od grania w erotycznych filmach dla dorosłych

Osiągnięcie sukcesu w branży filmowej nie jest łatwe. Konkurencja jest duża, więc wielu aktorów miesiącami nie może dostać jakiegokolwiek angażu, nie mówić już o ambitnej roli w wysokobudżetowym filmie.

Droga na aktorski szczyt jest trudna i często zmusza młodych adeptów sztuki aktorskiej do pracy poza zawodem. Panie zazwyczaj decydują się na prace kelnerki, opiekunki do dzieci czy sklepowej, zaś panowie próbują zarobić na chleb pracując na budowach czy w myjniach samochodowych. Część największych gwiazd kina też miała na początku kariery kłopoty z pracą, ale nie zdecydowali się na wykonywanie takich prostych i mało płatnych zawodów jak wymienione powyżej, lecz na grę w filmach erotycznych.


famous-actors-in-adult-films-p


1. Cameron Diaz

Zanim stała się jedną z najpiękniejszych i najbardziej popularnych aktorek Hollywood, mając 19 lat zagrała w mocno erotycznym filmie i widzowie mogli podziwiać pełną krasę jej wdzięków. Na szczęście filmy takie jak Maska oraz Sposób na blondynkę, uczyniły z Cameron Diaz wziętą aktorkę i uratowały przed zostaniem typową „aktorką” kina dla dorosłych. 

famous-actors-in-adult-films-5


2. David Duchovny

Z Archiwum X to bezsprzecznie serial wszech czasów, który uczynił z Davida Duchovnego wziętego aktora. Zanim jednak do tego doszło, David był głównym bohaterem serialu erotycznego The Red Shoe Diaries (Pamiętnik Czerwonego Pantofelka). Ciekawe czy dlatego był tak przekonywujący w Californication?

Na drugiej stronie m.in. kilka słów o przeszłości Helen Mirren czy Jackie Chana.

famous-actors-in-adult-films-7

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : afternoongossip.com

Reply