Rysunek przedstawia damską czy męską twarz? Przyjrzyjcie mu się dokładnie i sprawdźcie odpowiedź

Podobno człowiek widzi głównie to, co chce zobaczyć.

Złudzenia i dwuznaczności nie raz sprawiają, że człowiek nie może ufać własnym oczom. Zdarza się, że ludzie w zupełnie różny sposób potrafią interpretować ten sam obraz i tak właśnie jest w przypadku poniższej grafiki. Przedstawia ona dwie nałożone na siebie twarze, a to, co zobaczycie jako pierwsze, wiele mówi o waszej osobowości…

 

Kobieca twarz

Jeśli jako pierwszą ujrzałeś twarz kobiety, to cechuje Cię doskonale rozwinięte myślenie abstrakcyjne oraz umiejętność patrzenia bez skupiania uwagi na szczegółach. Jesteś osobą, która działa szybko i lubi konkrety. Dodatkowo cenisz sobie wygodę i wkładasz dużo wysiłku w to, by żyło Ci się komfortowo. Najchętniej otaczasz się ludźmi pracowitymi, którzy nie lubią tzw. owijania w bawełnę. W przyjaźni jesteś bardzo oddany, aczkolwiek powściągliwy, a inni cenią sobie twoje towarzystwo, ponieważ potrafisz znaleźć rozwiązanie każdego problemu.

Nie jesteś zbyt emocjonalną osobą i do życia podchodzisz na chłodno, ufając racjonalnym osądom i odrzucając przeczucia czy podpowiedzi intuicji. Jesteś osobą uczciwą i hojną wobec otoczenia, ale jeśli ktoś zawiedzie twoje zaufanie, wybaczasz z wielkim trudem.

 

Męska twarz

Jeśli jako pierwszą ujrzałeś twarz mężczyzny, to cechuje Cię skrupulatność w działaniu i skromność. Masz fantastyczną pamięć i żadne szczegóły nie umykają twojej uwadze. Jesteś osobą o otwartym umyśle, ale ufasz swojej intuicji, która praktycznie nigdy Cię nie zawodzi. Lubisz działać rozważnie, a spontaniczność nie jest twoją mocną stroną.

Jesteś także osobą towarzyską, która lubi ludzi i chętnie im pomaga. Jako wieczny optymista szybko znajdujesz przyjaciół, ale nigdy nie otwierasz się przed ludźmi do końca. Łatwo wybaczasz i nigdy się nie mścisz, ponieważ uważasz, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę. Dla przyjaciół i znajomych źródłem przydatnych rad, dlatego często przyjmujesz pozycję mentora.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply