Przejdą cię dreszcze, gdy zobaczysz, co jest wtopione w ten paznokieć! Kto wpada na tak głupie pomysły?

Kobiety, aby być piękne są w stanie zrobić wiele.

Będą stosować drakońskie diety, przechodzić operacje plastyczne i bolesne zabiegi. Wszystko po to, aby spodobać się płci przeciwnej i wzbudzić zachwyt u koleżanek. Modne panie śledzą najnowsze trendy w modzie, kosmetyce i fryzjerstwie. Gdy tylko pojawi się jakaś nowość, od razu muszą to mieć, bez względu na to ile to kosztuje. Oczywiście nie ma w tym nic złego, o ile sprawy nie pójdą za daleko i na urodę nie zaczną wydawać więcej, niż zarabiają.

Od kilku długich lat trwa moda na przedłużane paznokci. Z roku na rok pojawiają się nowe trendy w tej dziedzinie. Jeszcze jakiś czas temu modne były zakończenia płytki w kształcie kwadratu, dziś już prawie nikt nie decyduje się na taką opcję. Wybiera się raczej paznokcie owalne, szpiczaste, zaokrąglone lub tzw. migdały. Ważne są również wszelkie dodatki, czyli to, co zostanie zatopione w żelu czy akrylu. Kiedyś królowały cekiny, kryształki i brokaty, dziś stawia się na delikatniejsze ozdoby.

Panie przeważnie wybierają jasne pudrowe odcienie płytki skromnie ozdobione kilkoma kryształkami. Przepych już od dawna nie jest w modzie! Za rok lub dwa pewnie znikną obecne trendy i zostaną zastąpione czymś jeszcze bardziej szałowym. Co to będzie? Nie wiadomo. Można się tylko domyślać i zgadywać. Oby nie były to paznokcie zaprezentowane przez Nicole Casti.

Przejdź na kolejną stronę, aby je zobaczyć.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk, instagram.com

Reply