Do funkcjonariusza policji podchodzi gęś i zaczyna gdzieś go prowadzić. Chwilę później orientuje się, co chciała mu przez to powiedzieć!

Kiedy dziecko wpadnie w tarapaty, zdesperowana matka jest w stanie zrobić wiele, by mu pomóc. Dotyczy to również zwierząt, które są tak samo opiekuńcze, jak ludzie. Dowiodła to ostatnio pewna gęś która, aby uwolnić swoje pisklę, nie zawahała się skorzystać z pomocy człowieka.

Policjant z Ohio James Givins siedział w radiowozie, gdy usłyszał skrobanie w drzwi. Otworzył je i ze zdziwieniem spostrzegł, że obok samochodu stoi gęś. Ptak stanowczo domagał się uwagi.

Stała i ciągle dziobała w radiowóz. Później odeszła, lecz po kilku krokach się zatrzymała i spojrzała na mnie. Normalnie gęsi się tak nie zachowują. Wstałem i poszedłem za nią.

11


Na miejscu wszystko stało się jasne. Okazało się, że jedno z młodych zaplątało się w balon i matka nie jest w stanie go wyswobodzić. Podeszła do policjanta, poszukując pomocy. James ostrożnie uwolnił pisklę, a jego policyjny partner zarejestrował wydarzenie telefonem komórkowym. Zobaczcie jak to wszytko wyglądało!

Jeśli spodobał ci się filmik, podziel się nim ze znajomymi! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : time.com

Reply