Przekonaj się jaki wpływ na twoją osobowość ma godzina twoich narodzin!

Nasi dziadkowie zapytani o datę urodzin nie potrafili często odpowiedzieć. Dawniej dzień urodzin kojarzyło się z jakimś świętem, najczęściej kościelnym, które odbywało się w tym czasie. Ludzie nie przywiązywali do tego takiej uwagi, zwłaszcza na wsi. Jednak wraz z coraz częstszym rodzeniem kobiet nie w domach, a w szpitalach dopełniane były wszystkie formalności. I teraz nie ma problemu, by ktoś nie znał daty swoich urodzin, a nawet dokładnej godziny. 

Okazuje się, że godzina urodzenia także ma wpływ na to, jaką mamy osobowość. Nie wierzysz? Przeczytaj i przekonaj się sam!


Między północą a 2.00

Czujesz się pewniej w sytuacjach, które już przeżyłeś i masz w nich doświadczenie. Lubisz spokój i stabilizacje, dlatego ludzie czasami myślą, że masz do nich rezerwę, bo nie jesteś od razu bardzo rozmowny. Dobrze sprawdzasz się jako nauczyciel lub szkoleniowiec, bo umiesz zauważyć ludzką wartość. Rodzina to zawsze twój priorytet.

1202


Między 2.00 a 4.00

Lubisz odkrywać i poznawać, zawsze znajdziesz coś nowego wartego, by to próbować rozszyfrować. Jesteś inteligentnym i ciekawym rozmówcą. Dla przyjaciół masz całe pokłady zrozumienia i czasu. Lubisz czytać i tworzyć oraz podróżować.

0204


Między 4.00 a 6.00

Musisz się nauczyć jak dawać sobie radę i stać na własnych nogach. Zamartwiasz się nad tym, co będzie i przyszłością. Wiesz, że pomaganie jest dobre i starasz się być dla innych pomocą. Jesteś bardzo romantyczną osobą, chociaż potrafisz też być upartą osobą.

0406

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply