Harmonie dostała pokiereszowaną lalkę bez rąk i nóg, ale dla niej była to najpiękniejsza lalka świata. Powód zachwytu dziewczynki nad zabawką łamie serce

Los nie jest sprawiedliwy, ale dobro płynące od innych ludzi może pomóc przetrwać najtrudniejsze chwile.

Każde dziecko powinno mieć szansę na szczęśliwe dzieciństwo, wypełnione miłością, radością, zabawą i odkrywaniem świata. Niestety los nie daje po równo i niektóre dzieci niemal od urodzenia zmagają się z wieloma problemami, które mogłyby załamać niejednego dorosłego.

Freya Hall i Ross Allen byli bardzo szczęśliwi, gdy dowiedzieli się, że kobieta jest w ciąży. Po 9 miesiącach na świat przyszła ich śliczna córeczka, której nadali imię Harmonie. Dziewczynka była zdrowym i uroczym dzieckiem, a opieka nad nią była czystą przyjemnością.

Niestety początkiem jesieni rodziców obudził kaszel 11-miesięcznego dziecka. Z minuty na minutę stawał się coraz silniejszy, aż Harmonie nie mogła już oddychać. Dziecko natychmiast przewieziono do Royal United Hospital w Bath. Dziewczynce udzielono doraźnej pomocy, ale angielscy lekarze nie potrafili powiedzieć, co było przyczyną silnego ataku duszącego kaszlu.

Całą smutną, ale też pełną nadziei historię Harmonie, przeczytacie na dalszych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : deadbees.net, dailymail.co.uk

Reply