Po nieudanym małżeństwie, które zakończyło się na miesiącu miodowym, pozostała jej suknia ślubna, teraz postanowiła ją sprzedać i do oferty dołączyła świetny opis sytuacji

Kiedy wybranek życia okazuje się kompulsywnym kłamcą, można zrobić dwie rzeczy – albo się załamać, albo nie poddać i zawalczyć o swoje życie.

Reakcje kobiet, gdy ich małżonkowie okazują się nie tymi, za których się podwali, są różne. Nie zawsze potrafią podnieść się po tym, gdy przyłapią męża na niewierności. Wiadomo, na początku związku wielu wad się nie zauważa, sądzie się, że uda się to naprawić czy zmienić, ale nie zawsze jest to możliwe. Czasami trzeba się rozstać, by nie być bardziej ranionym.

Dafty News

Wiele kobiet dzień ślubu uważa za najważniejszy w życiu. Starają się pięknie wyglądać, wiele czasu spędzają w salonach sukni ślubnych, by wszystko było doskonałe. Piękna sala, wystawne przyjęcie, wszystko, by ta chwila była niezapomniana. Niestety, gdy jest już po wszystkim, związek dopada proza życia, która u jednych przekłada się na trwały związek, a u innych codzienną walkę z partnerem.

Jane Tarren była bardzo szczęśliwa, gdy stanęła na ślubnym kobiercu z Michaelem Borgiem. Niestety już podczas podróży poślubnej do Meksyku wyszło na jaw, że Michael ma inne plany na spędzenie czasu niż jego żona. Jane stwierdziła, że skoro tak się zachowuje zaraz po ślubie to, co będzie później?

Jane zaczęła mieć podejrzenia, że jej partner nie jest zupełnie z nią szczery już podczas podróży poślubnej. Mąż, zamiast spędzać czas z nią wolał inne kobiety! Kiedy wieczorem mieli zjeść wspólną kolację, on wolał flirtować w barze dziewczynami. Wtedy Jane sprawdziła jego komputer i dowiedziała, się rzeczy, których z pewnością nie chciała wiedzieć.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk, Facebook.com

Reply