„Za stara i za brzydka!” Internauci śmieją się z wybranki Keanu Reevesa, która ma 48 lat!

Keanu Reeves w ostatnim czasie znów jest na fali. Wszystko za sprawą kolejnej części Johnego Wicka oraz jego udziału w fabularnej grze akcji Cyberpunk 2077

Keanu jest oczywiście najbardziej kojarzony z Matrixem, słynną trylogią filmową, która przyniosła mu większą rozpoznawalność i rzeszę fanów. Aktor jest bardzo przystojny, dobry, szczery i zaangażowany w działalność charytatywną. Mówi się, że jest „najnormalniejszą osobą” w całym zepsutym Hollywood.

Jego życie osobiste zawsze budziło spore zainteresowanie. W latach 1986–1990 spotykał się z aktorką Jill Schoelen. W 1998 związał się z Jennifer Syme. Rok później aktorka urodziła dziewczynkę Avę Archer Syme-Reeves. Niestety, dziecko było martwe. W 2001 roku ukochana Keanu zginęła z wypadku samochodowym. Wjechała w trzy zaparkowane samochody. Podobno leczyła się na depresję. W jej samochodzie znaleziono silne leki przeciwdepresyjne. Od tego czasu przystojny aktor był sam. Podobno po śmierci ukochanej obiecał sobie, że z nikim się nie ożeni. W wywiadach przyznawał, że czuje się samotny, a jeśli chodzi o prywatność „czuje się, jak zwierzę w klatce”.

Nie ma co się dziwić, gdyż jest bardzo lubiany i rozpoznawalny. Fanki oraz znane osobistości chętnie robią sobie z nim zdjęcia. On jednak nigdy ich nie obejmuje ani nie dotyka, tłumacząc się szacunkiem do drugiej osoby i respektowaniem czyjejś przestrzeni osobistej. Całkiem niedawno paparazzi przyłapali go w towarzystwie kobiety, która kompletnie nie wpisuje się w kanony hollywoodzkiego piękna. Jest nią 48-letnia Alexandra Grant, amerykańska artystka specjalizująca się w malarstwie i rzeźbie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply