10 oznak, że on już cię nie kocha. Jeśli widzisz je w swoim związku, czas na poważną rozmowę

To, w jaki sposób reaguje na twoje prośby

Mężczyzna, który kocha, wspiera swoją kobietę, pokazuje tym, że jest silny i opiekuńczy. Jednak kiedy znajduje tysiąc wymówek, by nic dla niej nie zrobić, to mówi samo za siebie. Są czasem sytuacje, że mężczyzna nie może pomóc, ale kiedy ciągle odmawia, a nawet pomaga innym, a nie tobie, wiadomo już, że nie jesteś w jego kręgu zainteresowania.

Nie opiekuje się tobą

Kochający mężczyzna zawsze dba o bezpieczeństwo swojej kobiety. Nawet jeśli ma zrezygnować ze swojego komfortu. Wyjedzie po nią czy wyjdzie, by sama nie wracała wieczorem. Zadba o nią, jak potrafi, bo jest dla niego najważniejsza. Kiedy mężczyzna nie wysila się, żeby ochronić swoją kobietę, wcale jej nie kocha i nie ma zamiaru się dla niej poświęcać.

Nie jest zazdrosny

Mężczyzna, który kocha, zawsze zauważa i eliminuje konkurencje. Pokazuje publicznie, że kobieta jest jego i nikt nie ma prawa jej podrywać. Kiedy mężczyzna w ogóle nie reaguje na to, że inni mężczyźni są zainteresowanie jego kobietą, pokazuje, że mu na niej nie zależy. Nie jest tobą zainteresowany, nie będzie walczył o ciebie.

 

Nie lubi, gdy okazujesz mu uczucie

Nie chodzi o publiczne całowanie się czy pokazywanie przed wszystkimi jak bardzo się kochanie, ale o drobne oznaki miłości, które okazuje sobie każdy w kochającym się związku. Przywitanie się po pracy, miłe słowo, uścisk czy małe rytuały, jeśli go irytują, czas pomyśleć o rozstaniu i to dla własnego dobra, by nie tkwić w związku bez przyszłości.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply