10 oznak, że on już cię nie kocha. Jeśli widzisz je w swoim związku, czas na poważną rozmowę

Nie cierpi twoich nawyków

Kochający mężczyzna zniesie zapchaną szafę, śpiewanie jednej piosenki cały dzień, a twoje małe wariactwa uznaje za urocze. Jeśli twój mężczyzna analizuje cały czas twoje zachowanie i wyciąga tylko negatywne wnioski, to oznacza, że nie kojarzysz mu się z miłością, ale irytacją.

Nie słuch tego, o czym mu mówisz

Według badań mężczyzna słucha kobietę przez 6 pierwszych minut rozmowy. Jednak kiedy mówisz o swoich problemach, sukcesach czy tym, czego się boisz, a mężczyzna nie słucha i nawet się z tym nie kryje, to nie kocha cię. Bo mężczyzna, niekoniecznie zna się na odcieniach lakieru, ale zawsze będzie chciał opiekować się i pomóc swoją kobietą.

Nie szanuje twoich uczuć

Mężczyźni wolą działać, niż dawać dobre rady. Jednak mężczyzna, który kocha, pozwoli  wypłakać się na swoim ramieniu. Będzie starał się wspierać cię w dążeniach do sukcesu. Kiedy zamiast wsparcia możesz liczyć na krytykę, stwierdzenia, że jesteś beksą, która nic nie potrafi to niestety, ale nie ma w tym miłości.

Nie flirtuje z tobą 

Flirt, miłą wiadomość czy pikantna rozmowa to nie tylko oznaka pierwszego zakochania, ale także jest potrzebna długoletnim związkom. Jeśli mężczyzna na twoje zaczepki reaguje irytacją, nie odpowiada czy pisze, żebyś mu nie zawracała głowy i „dorosła”, cóż wnioski są proste, ma cię dosyć.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply